Sigortam.net Üstün Hizmet Kalitesi ile Ödüllere Doymuyor!

2000 yılında iLab Grup bünyesinde kurulan sigortam.net, Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu unvanını istikrarlı biçimde elinde bulunduruyor. Platform, portföyündeki 20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ve 700’e yakın çalışanı ile 8 milyon müşterisine doğru ürünü en iyi fiyatla sunmayı hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda gelişimini hız kesmeden sürdüren sigortam.net, her yıl olduğu gibi 2022’de de ödüllere doymuyor. İşte platformun yakın zamanda kazandığı ödüller:

CX Awards Turkey –  Büyük Düşünce Ödülü

Sigortam.net’in ödül aldığı organizasyonlar arasında ilk sırada, 5. kez düzenlenen CX Awards Turkey yer alıyor. Müşteri deneyimi alanında 14 yıllık dergi, kitap ve etkinlik tecrübesi bulunan Nice Medya tarafından gerçekleştirilen bu yılki törenden, sigortam.net ailesi tam iki ödül ile döndü.

Sigortacılık sektörüne farklı bir bakış açısı getiren platforma ilk ödül “En İyi Dijital Müşteri Deneyimi” kategorisinde verildi. Sigortam.net, ikinci olarak “Çalışan Deneyimi” kategorisinde Büyük Düşünce Ödülü’ne layık görüldü. Sigortam.net, 2021’de dördüncü kez düzenlenen organizasyonun da kazananları arasındaydı.

MMA Smarties Turkey – User Experience & Design

MMA Smarties Turkey, 2022 yılında sigortam.net’in ödüle layık görüldüğü bir diğer organizasyon oldu. Platform, yenilenen internet sitesi ile “Kullanıcı Deneyimi & Tasarım (User Experience & Design)” kategorisinin en iyisi olarak seçildi.

Bu kategorideki değerlendirme sürecinde genel destek, yapı ve kullanılabilirlik alanlarına yoğunlaşılıyor. Jüri, ayrıca tutarlılık açısından da aday markaları yakından inceliyor. Tüm kriterlerinde tam puan almayı başaran Türkiye’nin lider sigortacılık platformu, kullanıcılarına sektördeki en iyi deneyimi yaşatmak için çalışmalarını hız kesmeden sürdürmeyi hedefliyor.

The Hammers Awards – En İyi İşveren Markası Takımı

The Hammers Awards, ülkemizde pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk organizasyon olma özelliği taşıyor. Sigortam.net, Türkiye’nin en değerli CMO’larının jüri değerlendirilmesi ile ödüllendirildiği organizasyonun 2022 edisyonunda iki farklı kategoride ilk üçte yer almayı başardı.

Barış Açarı, Gizem Gamze Öz Yarımbıyık, Sude Yaman Sobay ve Habibe Hanzadeoğlu’ndan oluşan ekip “En İyi İşveren Markası Takımı” kategorisinde “Bronz” ödülün sahibi oldu. Marka ayrıca “Sigortacılık Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı” kategorisinde “Altın” ödül kazandı. Sigortam.net, 2021 yılında da aynı kategoride zirvenin tek sahibiydi.

Felis Ödülleri – Animasyon Karakter Tasarımı

2022 yılı, Sigortam.net için âdeta çifte zaferler yılı oldu. Platform, çalışanlarının azmi ve müşterinin desteği ile katıldığı çoğu organizasyonda iki kategoride birden ödül almayı başardı. Sigortam.net, bu performansını Felis Ödülleri’nde de sergiledi.

Platformun göz kamaştıran başarısı, yalnızca organizasyonun ilk gecesinde verilen “Animasyon Karakter Tasarımı” dalında “Felis Başarı Ödülü” ile sınırlı kalmadı. Tribal Worldwide Istanbul imzasını taşıyan çalışmanın yanı sıra sigortam.net’in “Kaza Tutanakları” ilanı da ödüle layık görüldü. Sigortam.net, 9. Felis Ödülleri’nde ise “Para Saklama – Kavanoz” ilanı ile en yaratıcı marka seçilmişti.

Stevie Ödülleri – Sigorta Sektörünün En İyi Global Web Sitesi

Sigortam.net, üstün hizmet kalitesi ile yalnızca yerel organizasyonlarda ödüle layık görülmüyor. Aynı zamanda uluslararası arenada birçok markanın yalnızca boy göstermekle yetindiği törenlerde de zirvenin değişmezleri arasına adını yazdırıyor. Tıpkı alanında bir ilk olma özelliği taşıyan Stevie Uluslararası İşletme Ödülleri’nde olduğu gibi…

Sigortam.net, yenilenerek kullanıcı deneyimi açısından çok daha kusursuz bir kimliğe bürünen internet sitesi ile “Sigorta Sektörünün En İyi Global Web Sitesi” unvanının sahibi oldu. Markaya bir diğer ödülü ise “Yılın En İyi Pazarlama Kampanyası” dalında verildi.

Kristal Elma Ödülleri – En İyi Entegre Kampanyalar

2022 yılında sigortam.net’e bir ödül de Kristal Elma Ödülleri kapsamında verildi. Reklamcılar Derneği tarafından 1988 yılından beri düzenlenen ödül gecesinde “En İyi Entegre Kampanyalar” kategorisinin kazananı, Tribal Worldwide Istanbul imzalı kampanya projesi ile sigortam.net oldu.

Bu ödül, sigortam.net’in Kristal Elma karnesinde en yeni başarı niteliği taşıyor. Sigortada güvenin adresi, “Kavanoz” konseptli reklamı ile 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde “Basın Dalı İnternet Markaları” kategorisi kapsamında ödüllendirilmişti. Sigortam.net, ileriki yıllarda bu organizasyonda daha birçok ödül kazanmayı amaçlıyor.

Sardis Awards – En İyi Yaratıcı Ünlü Kullanımı

Sardis Awards, finans dünyasındaki inovasyonu ve yaratıcılığı merkezine alıyor. Ekosistemin değişimine ayna tutan 2022 Sardis Awards’ın kazananları arasında kendi sektöründe teknolojik açıdan fark yaratmaya her daim öncelik veren sigortam.net de bulunuyordu. Üstelik platform göz kamaştıran bu muhteşem geceyi yine alışılagelmiş şekilde iki ödülle kapattı.

Sigortam.net, 2022 Sardis Awards kapsamında “En İyi Yaratıcı Ünlü Kullanımı” ve “En İyi Basın İlanı” kategorilerinde ödül kazandı. Online sigorta satış platformu, her iki dalda da gümüş ödüle layık görüldü.

Brandverse Awards – Kurumsal Web Sitesi

Brandverse Awards, markaların dünyasına 360 derecelik kapsayıcı bakış açısı sağlıyor. Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliği ile düzenlenen organizasyon, özgün değerlendirme modeli ile sektör standartlarını yükseltmeyi hedefliyor.

Sigortam.net, yenilenen kurumsal internet sitesi ile Dijital Pazarlama İletişimi Platformu’nun desteklediği 2022 Brandverse Awards’ın kazananları arasına adını yazdırdı. Sigortacılık sektöründe ilklerin adresi olan platform, “Kurumsal Web Sitesi” kategorisinde gümüş ödülle başarısını somutlaştırdı. Sigortam.net’e dair güncel gelişmeler için https://www.sigortam.net/ adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu