Arçelik Senetle Telefon Nasıl Alınır?

Peşinat ödemeksizin senetle cep telefonu alma imkanı tanıyan Arçelik, farklı markalara ait farklı modeller arasından seçim yapma imkanı tanımaktadır. Telefonunu yenilemek isteyenlere ödeme kolaylığı sağlayan Arçelik senetle telefon satışı aşamasında taksitlendirme gibi imkanlarla sunduğu fırsatları daha da çeşitlendirmektedir. Nakde ihtiyacı olanların acil telefon yenileme ihtiyacına çözüm oluşturabilen Arçelik senetle telefon satışına dair tüm merak ettiklerinizi bu rehberimizde bulabilirsiniz.

Senetle Cep Telefonu Nasıl Satın Alırım?

Bazı kuruluşlar tarafından sağlanan senetle telefon satışı özellikle büyük firmalara ait yüksek fiyatlı ve popüler telefonların senet gibi ödeme kolaylıklarıyla alınabilmesini sağlamaktadır. Gerçek ürün fiyatlarının %30 üzerinde olan bu telefon satış sistemi telefonu daha yüksek ücretlerle almanıza neden olmakla birlikte bu fark aslında firmaların senetle alınan telefonun ücretinin ödenip ödenmeyeceğine dair aldığı bir güvence olmaktadır.

Arçelik’ten Cep Telefonu Satın Almak

Kredi kartı sahibi olmaya gerek kalmadan yalnızca senet imzalayarak ve fark ücreti ödeyerek cep telefonu alabileceğiniz firmalardan biri de ülkemizin teknoloji devlerinden Arçelik olmaktadır. Arçelik’ten senetle cep telefonu almak için 24 aya kadar vadeyle senet imzalayarak firmanın mağazalarından alışveriş gerçekleştirebilir, kredili alışveriş imkanlarından faydalanarak da vadeyi 48 aya kadar uzatabilirsiniz. Firma mağazaları arasında senetli alışveriş işlemlerine dair kriter farkları bulunmakla birlikte tüm mağazalarda kredi kartı, nakit, senetle alışveriş olmak üzere farklı ödeme alternatifleri sunulmaktadır. Aynı sistemden faydalanarak cep telefonu haricinde beyaz eşya, ev aletleri veya televizyon alma imkanınız da vardır.

Arçelik Senetle Telefon Almak Pahalı mı?

Senet yaparak aldığınız ürünlerin ödemesi, ürünün standart liste fiyatından daha yüksek olmakta, bu açıdan bakıldığında senetle cep telefonu almak dezavantajlı gibi görünebilmektedir. Ancak bu durumun nedeni firmalar için kişinin taksitini geciktirmesi ya da ödememesi halinde haczedilecek bir tutara sahip olma ihtiyacından ileri gelmektedir. Bahsedilen fiyat artışından dolayı bir telefonu satın almak normalden 2 veya 3 katı fazla maliyete neden olabilmekte, bu nedenle bir telefonu senetle almadan öncesinde ilgili mevzuatlara detaylı şekilde hakim olmanız önerilmektedir.

Arçelik Senetle Yalnızca Telefon mu Satmaktadır?

İnternet üzerinden yapılan pek çok alışverişte, cep telefonu haricindeki ihtiyaçlarınızı da senetle karşılama imkanı sunan firmalardan biri olan Arçelik, özellikle yetkili satıcılarında biri olan ‘’Mutlu Evim’’ firması üzerinden farklı ürünleri alabilme imkanı sunmaktadır.

  • Beyaz eşyalar
  • Bilgisayarlar
  • Televizyonlar
  • Klimalar
  • Oyun konsolları ve Playstation
  • Derin dondurucular

Yine senet imkanıyla Arçelik’ten alabileceğiniz ürünler arasında sayılmaktadır.

Bahsedilen tüm ürünleri yine 24 aya kadar varabilen vadelerle satın almanız mümkün olmakta, senetle cep telefonu satan markalar arasında yer alan Arçelik ürünleri Çetinler mağazalarından temin etmeniz mümkün olmaktadır. Size en yakında bulunan ve senetle alışveriş imkanı sunan Arçelik bayisini öğrenmek içinse firmanın müşteri hizmetlerini arayarak bilgi almanız önerilmektedir.

Arçelik ile senet yaparak cep telefonu satın almak için kredi notunun yüksek olması gerektiği, bunun için de TC kimlik numarası aracılığıyla kredi notu sorgulama sistemlerinin kontrol edilmesinin mümkün olabileceğini unutmamanız gerekmektedir.

2 Yorum
  1. amme hizmeti: fiyatı 3500 tl üzeri olan telefonlar için sadece 3 aylık taksit sınırı var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu