Adıma En Son Ne Kadar Prim Yatırıldı

ADS

 

Sigortası bulunan ve işveren tarafından ödemeleri yapılan kişiler ile sigortası olmasına rağmen işsiz olan kişiler sigorta ile ilgili bilgi almak adına online olarak sorgulama yapabilmektedir. İnternet üzerinde yapılan bu sorgulamalarda kişilerin sigorta ile ilgili tüm detayları görüntülenebildiğinden dolayı kişilerin kolay bir şekilde işlem yapması sağlanmış durumdadır.

Online olarak yapılan işlemlerde e devlet kullanılmalıdır. E devlet üzerinden SGK tarafından sunulan hizmetlerde gerek sigorta gerekse de emeklilik ile ilgili pek çok bilgi alınabilmektedir. Üstelik yapılan sorgulamalarda sonuçlar SGK tarafından sunulduğu için güncel ve resmi bilgiler öğrenilebilmektedir.

Kişilerin en çok merak ettiği konuların başında sigorta için en son yapılan işlemdir. “Adıma en son ne zaman prim yatırıldı?” gibi sorularınız için de belirtilen SSK sorgulama işlemleri yapılabilir. İnternet üzerinden sorgulamaların yapılması sayesinde hemen giriş yapılarak bilgi alınabilir. Sigorta hakkında bilgi alınabilmesi için hizmet dökümünün alınması yeterlidir.

Hizmet dökümü sigorta ile ilgili tüm bilgilerin alınmasını sağlamaktadır. Bu bakımdan kişilerin başta prim olmak üzere sigorta hakkında merak ettiği tüm detaylar hizmet dökümünün alınması ile öğrenilebilmektedir. 4A, 4B ve 4C olarak sigorta türlerine göre sorgulama yapılabildiğinden dolayı kişilerin prim bilgilerine ulaşmak adına doğru seçim yapması ve sigorta türüne uygun hizmeti seçerek bilgilerini öğrenilmelidir. Bu konuda aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sorgulamak İçin Tıklayınız

 

ADS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu